ÚSCHOVA AKTIVNÍCH DOKUMENTŮ

Ulehčete si správu záznamů pomocí odborných znalostí společnosti Iron Mountain.
Iron Mountain employee wheeling shred bin out of business with woman smiling

ÚSCHOVA AKTIVNÍCH DOKUMENTŮ

Ulehčete si správu záznamů pomocí odborných znalostí společnosti Iron Mountain.
  1. home
  2. Aktivní systém úschovy – otevřené skladové regály

ULEHČETE SI SPRÁVU ZÁZNAMŮ A VYUŽIJTE ODBORNÝCH ZNALOSTÍ, INFRASTRUKTURY A ZKUŠENÝCH ZAMĚSTNANCŮ IRON MOUNTAIN

Potřebujete pravidelný přístup ke složkám a záznamům, ale jejich rostoucí počet zabírá místo a úložné prostory, přetěžuje personál a vaší organizaci hrozí riziko ztráty informací a porušování předpisů.
Řešení aktivního uložení v otevřených regálech dokáže replikovat váš archiv v bezpečném prostředí mimo vaše pracoviště. Ať už se rozhodnete přesunout všechny dokumenty nebo jen některé, budete si jisti, že jsou vaše záznamy uloženy ve specializovaných regálech v našich zabezpečených archivech, které odpovídají všem právním předpisům. Záznamy jsou spravovány podle vašeho archivačního systému – s možností vyhledávání, opětovného uložení, vložení doplňujícího dokumentu a předání příslušné složky, které provedou naši odborní pracovníci.

Mimo vaše prostory neznamená mimo dosah

Aplikace pro správu záznamů Iron Mountain Connect poskytuje online správu vašich krabic a složek, včetně metadat, vyhledávání, sledování a zpracování požadavků na služby. Pouhými několika kliknutími můžete procházet inventář uložený mimo prostory vaší společnosti, najít to, co je třeba k vyřízení interního nebo externího požadavku, a zajistit, aby byl záznam rychle naskenován nebo dodán jedním z našich prověřených a vyškolených zaměstnanců. Přesunutím krabic a složek do Iron Mountain uvolníte nejen prostor, ale i zaměstnance, aniž byste obětovali dostupnost svých informací. Díky Aktivnímu systému úschovy - uložení v otevřených regálech budete mít rychlý přístup k vašim nejužívanějším složkám a dokumentům.