ÚSCHOVA ZÁZNAMŮ MIMO VAŠE PROSTORY

Uchovávejte své záznamy v zabezpečených zařízeních, která odpovídají všem právním požadavkům.
Iron Mountain employee scanning boxes in storage facility

ÚSCHOVA ZÁZNAMŮ MIMO VAŠE PROSTORY

Uchovávejte své záznamy v zabezpečených zařízeních, která odpovídají všem právním požadavkům.
  1. home
  2. Úschova záznamů mimo vaše prostory

DŮVĚŘUJTE ODBORNÍKŮM NA SPRÁVU ZÁZNAMŮ A INFORMACÍ

Záznamy a informace jsou jádrem fungování jakékoli organizace. Správa a ochrana těchto hodnotných aktiv je nutností.

Odborníci na správu záznamů a informací společnosti Iron Mountain s vámi budou spolupracovat při přemísťování záznamů do našich zabezpečených skladišť, kde budou záznamy označovat a klasifikovat podle vaší vlastní terminologie pomocí štítků RIFD a poté je zpřístupní prostřednictvím webového portálu Iron Mountain Connect, abyste mohli své informace rychle vyhledávat a mít k nim přístup podle potřeby.

Bezpečnost především

Centra záznamů Iron Mountain dodržují klíčové požadavky na zařízení v oblasti:

  • Zabezpečení - včetně zabezpečení konstrukce a perimetru, kontrolu vstupu, zabezpečení uvnitř budovy a bezpečnostního plánování.
  • Požární bezpečnost - preventivní opatření s protipožární konstrukcí a spolehlivou dodávkou vody.
  • Kontrola prostředí - komplexní kontrola, která chrání vaše záznamy před působením okolního prostředí.

Konzistentní řetězec úschovy

Společnost Iron Mountain vyvinula osvědčené pracovní postupy zajišťující nejvyšší úroveň bezpečnosti a přesnosti. Kromě toho naše řešení InControl® navíc chrání informace při přepravě díky patentovaným bezpečnostním funkcím a sledování.

Lidé, kterým můžete důvěřovat

Společnost Iron Mountain dodržuje přísné bezpečnostní požadavky. Provádíme přísná ověření spolehlivosti, prověřování zaměstnanců a formalizované školení, které zajistí zachování nejvyšších standardů zabezpečení při ochraně a ukládání vašich záznamů.

Mimo vaše prostory neznamená mimo dosah

Aplikace pro správu záznamů Iron Mountain Connect poskytuje online správu vašich krabic a složek, včetně metadat, vyhledávání, sledování a zpracování požadavků na služby. Pouhými několika kliknutími můžete procházet inventář uložený mimo prostory vaší společnosti, najít to, co je třeba k vyřízení interního nebo externího požadavku, a zajistit, aby byl záznam rychle naskenován nebo dodán jedním z našich prověřených a vyškolených zaměstnanců. Přesunutím krabic a složek do Iron Mountain uvolníte nejen prostor, ale i zaměstnance, aniž byste obětovali dostupnost svých informací. Díky Aktivnímu systému uložení v otevřených regálech budete mít rychlý přístup k vašim nejužívanějším složkám a dokumentům.


PROJEKTOVÉ SLUŽBY

Odborníci na správu záznamů společnosti Iron Mountain také nabízí odborné znalosti v oblasti realizace jednorázových, pravidelných i dlouhodobých projektů.


POTŘEBUJETE:

  • Vyklidit záznamy a další majetek, který v současné době skladujete ve vašich prostorách, abyste je opět mohli využívat k práci?
  • Spravovat celou řadu informačních prostředků, jako jsou média, mikroformáty, snímky patologií, rentgeny, IT prostředky a vybavení?
  • Provést kontrolu inventáře nebo jej vytřídit, získat zpět nebo přemístit?
  • Přesunout váš archiv mimo prostory vaší společnosti?
  • Pročistit a obnovit informační prostředky poškozené při havárii nebo znečištěním životního prostředí?

Ať už je váš projekt malý nebo velký, náš projektový tým je připravený pomoci. My budeme řídit projekt od začátku do konce a zasílat vám průběžné zprávy a vy a vaši zaměstnanci se budete moci zaměřit na vaše cíle.