Iron Mountain employee wheeling shred bin out of business with woman smiling

ÚSCHOVA AKTIVNÍCH DOKUMENTŮ

Ulehčete si správu záznamů pomocí odborných znalostí společnosti Iron Mountain.
  1. home
  2. Bezpečná úschova – skladování záznamů
  3. Úschova dokumentů a médií
  4. Aktivní systém úschovy – otevřené skladové regály

ULEHČETE SI SPRÁVU ZÁZNAMŮ A VYUŽIJTE ODBORNÝCH ZNALOSTÍ, INFRASTRUKTURY A ZKUŠENÝCH ZAMĚSTNANCŮ IRON MOUNTAIN

Potřebujete pravidelný přístup ke složkám a záznamům, ale jejich rostoucí počet zabírá místo a úložné prostory, přetěžuje personál a vaší organizaci hrozí riziko ztráty informací a porušování předpisů.
Řešení aktivního uložení v otevřených regálech dokáže replikovat váš archiv v bezpečném prostředí mimo vaše pracoviště. Ať už se rozhodnete přesunout všechny dokumenty nebo jen některé, budete si jisti, že jsou vaše záznamy uloženy ve specializovaných regálech v našich zabezpečených archivech, které odpovídají všem právním předpisům. Záznamy jsou spravovány podle vašeho archivačního systému – s možností vyhledávání, opětovného uložení, vložení doplňujícího dokumentu a předání příslušné složky, které provedou naši odborní pracovníci.

Mimo vaše prostory neznamená mimo dosah

Aplikace pro správu záznamů Iron Mountain Connect poskytuje online správu vašich krabic a složek, včetně metadat, vyhledávání, sledování a zpracování požadavků na služby. Pouhými několika kliknutími můžete procházet inventář uložený mimo prostory vaší společnosti, najít to, co je třeba k vyřízení interního nebo externího požadavku, a zajistit, aby byl záznam rychle naskenován nebo dodán jedním z našich prověřených a vyškolených zaměstnanců. Přesunutím krabic a složek do Iron Mountain uvolníte nejen prostor, ale i zaměstnance, aniž byste obětovali dostupnost svých informací. Díky Aktivnímu systému úschovy - uložení v otevřených regálech budete mít rychlý přístup k vašim nejužívanějším složkám a dokumentům.