RECYKLACE A LIKVIDACE IT VYBAVENÍ

Spolehněte se na konzistentní, spolehlivý a bezpečný postup při likvidaci IT vybavení.

IT Asset Recycling and Disposition man working on his computer

RECYKLACE A LIKVIDACE IT VYBAVENÍ

Spolehněte se na konzistentní, spolehlivý a bezpečný postup při likvidaci IT vybavení.

Bezpečná likvidace elektroodpadu a IT aktiv

  1. home
  2. Bezpečná likvidace & skartace dokumentů
  3. Bezpečná likvidace elektroodpadu a IT aktiv
  4. Recyklace a likvidace IT vybavení

RECYKLACE A LIKVIDACE IT VYBAVENÍ

Řádný likvidační program pro IT aktiva chrání informace společnosti a vaši značku

Technologie se rychle vyvíjí a obnovovací cykly se zkracují. Výsledkem toho je, že postupy likvidace IT aktiv jsou složitější a představují vážné podnikatelské riziko pro vás a vaši organizaci.

Řádně navržený program likvidace IT aktiv je takový, který splňuje veškeré vaše potřeby a zároveň maximalizuje hodnotu nepotřebných aktiv bezpečně, efektivně a šetrně k životnímu prostředí. Společnost Iron Mountain nabízí bezpečnou likvidaci elektroodpadu a IT aktiv s náležitou logistikou a bezpečnostními procesy, která je v souladu s předpisy, bezpečná a udržitelná ve vztahu ke všem vašim produktům.


IRON MOUNTAIN JE PARTNER, KTERÝ VÁS V NAKLÁDÁNÍ S IT NEZKLAME:

RECYKLACE ELEKTROODPADU

Na nás se můžete spolehnout. Náš podnikový program e-Steward dodržuje ty nejpřísnější směrnice včetně zákazu vyvážení do zahraničí a vývozu odpadu na skládky.

LIKVIDACE PÁSEK A PEVNÝCH DISKŮ

Zaveďte obhajitelné, zdokumentované a opakovatelné postupy přípravy, přepravy a likvidace pevných disků, záložních pásek a dalšího elektroodpadu.

OPĚTOVNÉ POUŽITÍ IT VYBAVENÍ

Proměňte své zastaralé notebooky, počítače a další hardware v nový zdroj příjmů a zároveň si uchovávejte důvěrnost informací a pomáhejte planetě.

PROGRAMY LIKVIDACE IT VYBAVENÍ FIREM

Vytvořte pro svou organizaci vlastní program na likvidaci IT aktiv, který maximalizuje obnovení zdrojů.

SE SPOLEČNOSTÍ IRON MOUNTAIN MŮŽETE:

  • Pracovat s jedním důvěryhodným dodavatelem, který vám pomůže vytvořit a řídit systém likvidace vašich IT aktiv a postupů likvidace médií na základě osvědčeného, certifikovaného procesu, který bude konzistentně zaveden ve všech vašich provozovnách.
  • Být schopni upravit si program tak, aby odrážel interní cíle vaší společnosti a shodoval se s jejími specifickými požadavky na dodržování předpisů.
  • Spolehnout se na konzistentní, spolehlivý, bezpečný proces likvidace vašich IT aktiv, který se shoduje s vašimi vnitřními i vnějšími předpisy a pomáhá vám plnit plány trvalé udržitelnosti vašeho podniku.