secure destruction banner Iron Mountain employee wheeling shredding container

BEZPEČNÁ LIKVIDACE

Chraňte dobrou pověst své značky a snižte riziko.
  1. home
  2. Bezpečná likvidace & skartace dokumentů

BEZPEČNÁ LIKVIDACE VAŠICH ZÁZNAMŮ, MÉDIÍ A IT VYBAVENÍ

S nepřetržitým růstem informací roste i riziko jejich ztráty či narušení. Je třeba mít jistotu, že jste schopni likvidovat svá aktiva, která obsahují osobní nebo citlivé informace, ať už se jedná o fyzické dokumenty, média, pevné disky nebo další IT vybavení.

Se službou bezpečné likvidace od společnosti Iron Mountain získáte komplexní program likvidace, který je pohodlný, udržitelný a odpovídá předpisům. Naše programy jsou navrhovány na míru vašim konkrétním požadavkům a zahrnují pravidelnou likvidaci v prostorách Iron Mountain, jednorázovou likvidaci, stejně tak jako i služby likvidace elektroodpadu a IT vybavení.

Služby bezpečné likvidace od společnosti Iron Mountain mohou vaší organizaci pomoci:

  • Snížit riziko
  • Zlepšit dodržování předpisů
  • Chránit dobrou pověst vaší značky

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

shredding banner Iron Mountain employee pushing shredding bin

Bezpečná skartace

Vyberte si z možností pravidelné skartace v prostorách Iron Mountain, jednorázové skartace k likvidaci vašich papírových dokumentů, plastových nosičů a elektronických médií, a to bezpečně, pohodlně a ohleduplně k životnímu prostředí.
Iron Mountain Secure e-Waste and IT Asset (SITAD) Disposition Media Disks

Bezpečná likvidace elektroodpadu a IT vybavení

Zajistěte bezpečný a spolehlivý způsob přípravy, přepravy a likvidace vašich médií, IT vybavení a jiného elektroodpadu, a to v souladu s právními předpisy.