V okamžiku, kdy dojde na bezpečnou správu a ochranu životně důležitých obchodních informací a informací o zákaznících, čelí malé a střední podniky jedinečnému souhrnu výzev. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů tím, že zpřístupníme služby správy informací na celopodnikové úrovni.

Jsme hrdým partnerem tisíců malých a středních firem po celém světě. Dlouhá desetiletí jsme světovou jedničkou v oblasti ukládání, ochrany a obnovení informací, které konkrétně reaguje na potřeby malých a středně velkých společností.

Správa a ukládání záznamů

Pomůžeme vám strategicky a efektivně zvládat papírové záznamy a přitom snížit náklady a rizika spojená se správou informací v dokumentech.

Mezi výhody patří:

  • kompletní správa a uložení záznamů, od konzultací na místě po uložení mimo vlastní prostory v maximálně zabezpečených zařízeních;
  • komplexní možnosti zakládání do složek a vyhledávání;
  • úplné hledání záznamů a funkce na vyžádání na našem online portálu;
  • vedení a podpora při vývoji a implementaci postupů pro zničení záznamů, včetně služeb bezpečného skartování mimo prostory společnosti.

Ochrana a dostupnost informací

Naše systémy ochrany informací se postarají o bezpečí firemních informací, ať už jsou uloženy na serverech, laptopech, stolních počítačích nebo na přenosných médiích. Můžeme vám opatřit cenově výhodný plán, založený na využití našich služeb, se kterým také získáte jednoduchý přístup ke svým uloženým informacím.

Bezpečná skartace

Ať už potřebujete službu s naplánovanou skartací mimo prostory své společnosti nebo jednorázovou čistku, díky nám získáte:

  • flexibilní, efektivní a spolehlivé zničení dat mimo prostory společnosti a bezpečnou skartaci;
  • nižší cenu za správu informací, které již nejsou užitečné, relevantní nebo nutné pro vaši společnost;
  • minimalizované riziko, že data a záznamy padnou do nesprávných rukou.

Naše sady služeb a řešení jsou navrženy tak, že vám za dostupné ceny efektivně a účinně umožní uložit, zpřístupnit a zabezpečit klíčové obchodní informace. Tím, že vám pomáháme se správou vašich informací, vám umožňujeme soustředit se na vlastní podnikání.