S námi je přemístění a uložení obchodních dokumentů mimo prostory vaší společnosti jednoduché. Vy své dokumenty zabalíte, my je převezeme do našeho zabezpečeného zařízení. Jakmile je budete potřebovat, přivezeme je zpět. Tak je to jednoduché.

Služba přímo před nosem

Naší snahou je ulehčit vám správu dokumentů. Požadované záznamy vám v originální podobě můžeme přivézt následující den či do půl dne.
K dispozici je i pohotovostní služba. Dokumenty také můžeme naskenovat a odeslat vám je v elektronické podobě. Když budete potřebovat část svých záznamů nebo všechny záznamy zpět,
je to jednoduché, rychlé a online.

Lepší kontrola

V našem zákaznickém webovém portálu máte po ruce vše, co potřebujete. Můžete jej použít pro označení, popis, hledání, zjištění zařízení a vyžádání svých záznamů zpět. Úplná kontrola a nepřetržitý přístup.

Jak to funguje

Zabezpečení

V oblasti bezpečného ukládání je společnost Iron Mountain skutečnou světovou extratřídou – stanovuje standardy již od roku 1951 a provozuje více než 1000 zařízení po celém světě. Naše zařízení disponují:

  • detekcí průniku a alarmovými systémy;
  • kontrolou vstupu fyzickou klíčovou kartou;
  • systémy detekce a likvidace požáru;
  • nepřetržitým centrálním monitorováním ochranných systémů na uzavřeném televizním okruhu;
  • špičkově trénovanými a prověřenými týmy.

Na rozdíl od vlastních kancelářských nebo skladových prostor náš model na bázi „plaťte jen za to, co používáte“ umožňuje pronajmout si požadovaný prostor, až když jej potřebujete. Naše komerční spisovny šetří vaše prostory, poskytují více času vašim pracovníkům, a také snižují vaše náklady na archivaci dokumentů.