Stále přísnější legislativa týkající se ochrany údajů znamená, že společnosti čelí vysokým pokutám. Společnost Iron Mountain vám pomůže s odstraněním rizik a nepříjemných aspektů celého procesu skartace dokumentů.

Společnost Iron Mountain nabízí služby ušité na míru jednotlivým zákazníkům s vysokou mírou zabezpečení v každé fázi procesu. Společně navrhneme a zajistíme bezpečný skartační program vhodný pro váš podnik.

Dokážeme shromažďovat dokumenty, pevné disky, DVD a CD, které již nepotřebujete, a bezpečně je zaslat do některého z našich skartovacích zařízení v České republice. Všechny dokumenty a média se zlikvidují, 100 % papírových záznamů recyklujeme.

Každodenní služba:

Bezproblémová služba s uzamčenými skartačními panely ve vaší kanceláři, které v pravidelných intervalech odvážíme. Stačí umístit dokumenty do panelu v rámci bezpečného skartačního programu. Zbytek zajistíme my.

Pravidelný odvoz:

Můžeme z vaší kanceláře odebrat a zlikvidovat všechny dokumenty, které již déle nemusíte archivovat.

Ať už potřebujete službu, která podle plánu skartuje vaše dokumenty mimo vaše prostory, nebo jen jednou za čas protřídit dokumenty, můžete se spolehnout na společnost Iron Mountain, která provede bezpečnou a cenově dostupnou skartaci dokumentů se současným zajištěním:

  • zabezpečení v každé fázi – tím, že každou fázi procesu zajišťujeme my, nabízíme zabezpečení od vyzvednutí po zničení a recyklaci;
  • splnění legislativních podmínek – zákony na ochranu dat jsou stále regulovanější a v této situaci vám můžeme pomoci zachovat soulad s legislativou a zabránit porušení bezpečnosti dat vystavením certifikátu o zničení a poskytnutím pečlivého procesního řetězce;vyšší produktivity zaměstnanců – minimalizujte časové ztráty a zajistěte, aby se vaši lidé mohli soustředit na svou pracovní náplň;
  • Jednoduchá implementace – s řešením, které je přizpůsobené vašim potřebám, spustíte proces rychle a jednoduše.
  • Plné pokrytí celé České republiky.

Všechny dokumenty se skartují tak, že je nebude možné obnovit. Zajišťujeme bezpečnou skartaci splňující normu DIN 32757 a certifikaci EN 15713:2009. Veškerý papír je recyklován.