Obchodní informace mají obrovskou potenciální hodnotu, zároveň však přinášejí rizika, náklady a nutnost řešit jejich správu. Společnost
Iron Mountain chrání a uchovává dokumenty více než 140 000 společností z celého světa – více než kterákoliv jiná společnost. Zbavíme vás všech výzev spojených se správou dat, optimalizujeme jejich hodnotu a snížíme náklady a rizika spojená s jejich správou.

Pomůžeme vám zvládnout vzrůstající náklady na uložení dat, na zaměstnance a administrativu, a pomůžeme vám s dodržením platné legislativy:

Ukládání dokumentů
Vy své záznamy zabalíte, my je vyzvedneme a převezeme do našeho zabezpečeného zařízení. Jakmile je budete potřebovat, přivezeme je zpět. Tak je to jednoduché.

Správa aktivních složek
Aktivní záznamy, přístupné po jednotlivých složkách, avšak se všemi výhodami outsourcované služby.

Speciální projekty
Naši profesionálové v oblasti správy záznamů mohou poskytnout služby klasifikace, indexace, čištění, zničení a přemístění dokumentů, které potřebujete pro jednorázové projekty.

Skenování a digitalizace
Selektivní skenování může přinést výrazné úspory v nákladech na převod do elektronické podoby a přitom zachovává požadavky na přístup k dokumentům.

Vždy ve shodě s platnou legislativou. Udržujte shodu s platnou legislativou.

Komplexní program pro dodržení platné legislativy může aktivně chránit vaše fyzické a elektronické záznamy, chránit vás před zbytečnými riziky a pomáhat udržet kontrolu nad náklady. Od společnosti
Iron Mountain můžete očekávat:

  • Srozumitelnost ohledně dodržování legislativy a co pro vás dodržení legislativy znamená
  • Vyšší výkon
  • Nižší náklady na administrativu a elektronické zjišťování (eDiscovery)
  • Lepší kontrola nad obchodně klíčovými záznamy

Specializované trezorové úložiště

Udržováním klimatických podmínek příhodných pro dlouhodobé uchovávání médií zajišťujeme čitelnost a integritu médií po celé dekády. Nabízíme různé soukromé, sdílené a přizpůsobené trezory s optimálními podmínkami pro uchovávání jakéhokoliv typu média.

Naše trezorová služba nabízí:

  • několik úrovní zabezpečení, včetně nepřetržité kontroly vstupu;
  • počítačově řízené kontrolní systémy, nabízející flexibilní přístup při současném zachování procesního řetězce;
  • systémy řídící klimatické podmínky přizpůsobené jedinečným potřebám různých médií, včetně papíru, magnetických a optických médií, filmových kotoučů, barevných dokumentů a fotografií;
  • pokročilé plynové hasicí systémy, chránící záznamy bez rizika poškození vodou;
  • klimatizovaná vozidla pro zabezpečený specializovaný převoz.