Společnost Iron Mountain pomáhá organizacím zvyšovat efektivitu, snižovat rizika a náklady spojené s vlastní správou fyzických a digitálních informací.

Naše řešení správy informací pomohou vaší společnosti chránit a optimalizovat své informace, optimalizovat podnikání a zajistit řádné obnovení, jednotnou evidenci a snadné vyhledávání dokumentů.

Společnost Iron Mountain byla založena v roce 1951 a nyní spravuje miliardy informačních aktiv, včetně obchodních záznamů, elektronických složek, lékařských dat, e-mailů a dalších záznamů pro organizace z celého světa.

Organizace z každého významného odvětví a všech velikostí – včetně více než 95 % společností z žebříčku Fortune 1000 a přes 85 % společností z žebříčku FTSE 100 – využívají společnost Iron Mountain jako svého partnera v oblasti správy dokumentů.

V současné době chráníme a poskytujeme přístup k více než 12 milionům krychlových metrů papírových záznamů, 10 miliardám e-mailů, 65 milionům páskám s počítačovými zálohami, 2,5 milionu počítačů a 20 tisícům serverů. A seznam stále roste.

Bezpečně jsme uložili jedny z celosvětově nejcennějších artefaktů, kulturních pokladů, obchodních dokumentů a lékařských záznamů. Tyto informace chrání a poskytuje 21 tisíc profesionálů po celém světě a bezkonkurenční udržovaná infrastruktura, zahrnující více než 1000 zařízení, 10 datových center a 3500 vozidel.

Celkově nás naše zkušenosti, znalosti a reputace v oblasti bezpečnosti pasují do pozice jednoho ze světově nejuznávanějších poskytovatelů služeb:

  • ukládání a správy záznamů;
  • ochrany a obnovy dat;
  • likvidace dokumentů.

Neustále pracujeme na tom, aby naši partneři dostali maximum ze svých informací a přitom snížili náklady a rizika spojená s jejich uložením a ochranou.